| JackandJohnny a întrebat:

Am 16 ani si 1.67m inaltime... ce credeti, voi mai creste?
exercitiile de stretching sunt bune?

Răspuns Câştigător
| olivert1310 a răspuns:

Baietii cresc pana la 21-22 de ani. Daca faci sport gen: fotbal, hadbal, volei, tractiuni etc vei deveni paluga. Nu te lua dupa astia care spun ca intr-o luna au crescut 15 cm, este minciuna. Un copil creste in functie de organism de la 25 cm intr-un an, 11 in al doilea, 7 al treile iar pana la pubertate 5 cm pe an, incepand cu varsta de 16 ani cresc cu 3-4 cm pe an. Deci pana la 20 de ani cel putin, vei mai creste. Bafta!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Vei mai creste dar de exercitiile alea nu stiu ce sa zic cat de bune sunt sau nu...

| Voidwithin a răspuns:

Frate eu intro luna mam inaltat 15 cm asa dintr-o data deci da vei creste, daca nu asta e asta esti tu...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Voidwithin):

DUTE DRACULUI DE PROST u sti ce vorbesti 14CM intro luna

| Voidwithin a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti bolnav cu capul? Nu sti sa vb normal?happy