| allexx98 a întrebat:

Am 16 ani si am 80 kg as vrea sa merg la sala, ce parere aveti esti bine de la 16 ani sa incep?

2 răspunsuri:
| Misshaa a răspuns:

Logic.Eu am avut 12 ani cand m-am dus porima data la sala...deci este foarte bine

| milget a răspuns:

Sala ince sens? Nu este recondat sa faci fitness! Iti deformezi coloana si esti predispusa la scolioza.Aerobic,aerodance,pilates,mers la picior si alergat sunt cele mai indicate, pentru ca odata ce incepi sa faci fitness sau fortezi oraganismul si-l obisnuiesti cu ceva, in momentul in care te-ai oprit te ingrasi automat.Succes!