| anonim55555555555 a întrebat:

Am 16 ani si am niste parinti comunisti nu ma lasa sa am prieten nu ma lasa sa ies in oras etc Ce as putea sa fac? Deja m -am saturat.Dau funda la cel mai bun sfat

4 răspunsuri:
| Bianca1001Bia a răspuns:

What? am vazut doua intrebari, si asta si cea cu prietenul, pai cum ai prieten daca nu te lasa? wtf?
In fine la aceasta problema cu parinti incearca sa vorbesti cu ei si sa le zici ce te deranjeaza, daca nu pastreaza'ti relatia ascunsa happy

| anonim55555555555 explică (pentru Bianca1001Bia):

Am prieten fara sa stie ei

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici macar nu stii ce inseamna comunist si folosesti cu cuvantul.

Ai niste parinti protectori si cu capul pe umeri nu comunisti

| ywar a răspuns:

Comunisti, adica protectori! Eu ti-as propune un lucru: da-te pe net ori du-te in discoteca si poate pici in plasa unor traficanti de carne vie si ajungi sigur in Turcia, Italia, Spania. Nu ti-ar prinde rau o experienta din asta. Te-ar face sa gandesti altfel. Sunteti de o prostie fenomenala.