| Crazii a întrebat:

Cand ma vor lasa parinti sa am si eu un prieten?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| deniisu a răspuns:

Cand cresti mai marekiss

| deutza_3778 a răspuns:

Atunci cand o sa te creada responsabila.Majoritatea parintilor le e frica sa nu faci vreo prostie cu prietenul tau si nu vor sa te compromita de la o varsta frageda altora nu le place sa isi vada copii crescand. Funda?

| mada00madalyna a răspuns:

Cand vei fi suficient de matura fiziic si psihic.Cand cunosti un baiat nu uita sa le vb in primul rand parintilor despre el.SUCCES!

| iasmina2oo1 a răspuns:

Pe la 12-13 ani dar nu o relatie serioasa...big grin Depinde cat de matura esti.Tre sa le zici daca iti place de cineva.big grin

| vl4d a răspuns:

Eu de exempu am 14 ani si nu am avut niciodata prietena.Dar am foarte multe prietene(adica amici) si ma inteleg super cu el...eu inca astept p cineva potrivitwinkingwinking