| LovxeAngel a întrebat:

Am 16 ani si am un iubit ne cunoastem de mult timp cam vreo 3 ani... si suntem impreuna de 10 luni si de ceva vreme el s-a mutat cu parintii lui in alt oras foarte departe de orasul meu si din cauza asta ne vedem o data la doua luni. El spune ca ma iubeste foarte mult si ca nu ar vrea sa ne despartim dar de cand s-a mutat eu stau mereu cu frica ca poate ma inseala, am discutat cu el despre asta si zice sa nu ma mai ingrijorez atat pentru ma iubeste foarte mult dar nu pot sa ma linistesc deloc parca ma ingrijorez mai tare. Cum pot sa scap de frica asta?sad

Răspuns Câştigător
| JaneEyer a răspuns:

Pai,daca ai incredere in el nu te insala, daca a inceput a devina distant se etrece ceva...dar daca el spune ca te iubeste si este la fel ca la inceput cu tne...inseamna ca intr-adevar te iubeste si ca nu te va tradahappySper ca te.am ajutat:*

2 răspunsuri:
| toxik a răspuns:

Ai incredere in el happy

| anakondabaa a răspuns:

Numai fi paran0ica!