| .sad a întrebat:

Salult!
Am fost timp de 2 luni cu un baiatcrying(Madalin) aseara imi spune ca nu mai vrea sa fim impreuna ca sufar si eu si el ( el s-a mutat in alt oras si nu e vedem prea des dar vb la telefon mereu) chiar nu il inteleg daca spune ca ma iubeste dc a facut astacrying l'am iubit prea mult si ink il iubesc imi era frica sa nu il pierd si acum ...totul e pierdut crying multumesc celor care au citit aveam nevoia sa ma descarcbig grin
tnx:*:*::X:X:

Răspuns Câştigător
| Bybyloy[:x] a răspuns:

Sal. Poate ca nu face fata pentru o relatie la distanta si de aceea v-ai despartit.Sau poate crede ca tu suferi mult cu el si de aceea a ales sa va despariti pentru ca u sa uiti si sa fii fericita cu alcnv!
Dar spune-i ce simti, si spune-i ca tii la el f mult si nu te poti imaca cu ideea ca l-ai pierdut! succes!

2 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Cred intr-un fel ca are dreptate. ochii care nu se vad se uita iar distanta este foarte greu de surmontat intr-o relatie dintre doi adolescenti.

| anaid a răspuns:

Poate pentru ca nu este pregatit pentru o relatie la distanta.Doua luni nu este mult...eu in locul lui nu stiu cata incredere asi avea in tine ca nu ma inseli.Intelege`l si pe el... o relatie la distanta mai ales una atat scurta nu este usor de intretinutwinking