| GokuUltraInstinct a întrebat:

Am 16 ani si vreau sa fac mma dar parintii nu ma lasa, imi spun ca este prea periculos dar imi place acest sport, si in rest nu prea ma atrag alte sporturi ( sunt destul de sedentar si de acea vreau neaparat sa fac un sport, adica nu sunt gras am 1, 86 si 74 kg ).
Pot cumva sa ii conving?

1 răspuns:
| ZmeuNinja1980 a răspuns:

Poti face ceea ce vrei tu, dupa parerea mea din fizionomia corpului esti mai mult decat perfect pentru MMA, acum nu depinde de mine daca ai tai te lasa sau nu. Pui toata alocatia si ii rogi sa-ti plateasca suma completa laughing