| spikey1 a întrebat:

Am o mare problema parintii mei nu ma lasa sa vb cu cel mai bun prieten al meu pentru ca e baiat si spun ca nu le place de el dar nu este cum zic ei e diferit de ceilalti si va dati seama fiind baiat ei cred cu totul altceva si nu ma lasa sa vorbesc cu el si chiar nu stiu ce sa fac vreau sa ii conving ca e de treaba si nu e cum cred ei. incerc solutia si de abia dupa va

Răspuns Câştigător
| Mycutsa a răspuns:

Buna. Poi spune`le parintilor tai sa isi faca timp intr-o zi si il inviti la tine si spune`le parintior tai sa stea mai mult de vb cu el pentru al cunoaste mai bine. Sper sa mearga. Bafta!:*

2 răspunsuri:
| Mycutsa a răspuns:

Ma bucur pentru tine. Succes in continuare.

| spikey1 explică:

Wow...sincer la inceput nu mi s-a parut prea bun raspunsul pentru ca parintii mei nici nu voiau sa-l vada in fata ochilor dar am stat de vorba cu ei si cu el(toti) si s-a rezolvat deci mersi mult de tot