| anaconda26 a întrebat:

Am 17 ani, nu scap de acnee. De 2 ani incerc multe tratamente si degeaba... la sfarsitul lunii iunie incepuse sa dispara iar acum la sfarsitul lui august au inceput din nou sa apara. Este al treilea an cand mi se intampla la fel... ce pot sa le fac ca nu mai scap de ele?

Am cheluit foarte multi bani pe creme, tratamente de la dermatologi ..am fost la 3 pana acum... dintre care am facut si tratament cu un acid salicilic unde am facut 10 sedinte...

Au inceput sa apara iar... Ce pot face?

O crema mai buna?

ESTE ADEVARATA "Trebuie schimbat sangele"?

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Întrebare: Ai fost la dermatolog?
O fată s-a dat 11 ani cu creme si etc. si a scapat dupa o consultatie la dermatolog.

| aXy99 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Da-o-ncolo de treaba. A scapat dupa o consultatie? De banii din portofel sau de ce a scapat? laughing

| aXy99 a răspuns:

Ti-am mai raspuns odata la intrebare, dar vad ca mi-ai ignorat raspunsul.

| Furnicuta000 a răspuns:

Stiu ca e groaznic dar cel mai bun sfat pe care pot sa ti-l dau e sa astepti. Si eu m-am confruntat cu acneea si am incercat toate produsele care se gaseau pe piata, dar sunt egale cu 0 atata timp cat problema vine din interior.
La 18 ani cand s-a incheiat pubertatea am scapat si de acnee.

| sabypinguu19 a răspuns:

Încearcă produsele Plush Bio, mie mi-a dispărut acneea agresivă în cam 2 luni