| SoferTir a întrebat:

Am 12 ani jumate sunt baiat si 1.65.NU VREAU SA MAI CRESC decat pana la 1.73 1.74 exista vrea posibilitate?

3 răspunsuri:
| NicolaVlad a răspuns:

Stai linistit la 12 ani sa ai 1, 65 e foarte bine o sa faci tu 1, 73 in un an sau un an jumatate happyfiindca abia acum incepi sa te dezvolti

| 95Cosmin a răspuns:

Incearca baschetu

| Nyghtshadow a răspuns:

Nu vad de ce ti-e frica sa fii inalt. Si dupa 16 ani oricum nu o sa mai cresti in inaltime foarte mult. In fine, ca sa-ti distrugi bine de tot dezvoltarea fizica apuca-te de sala de forta la varsta asta. Ajungi ca Doroftei: micut si indesat (dar plin de muschi)