| MillionDollarBaby a întrebat:

Am 18 ani, si am in jur de 70 kg la 1.75 m, si as vrea sa ma apuc sa fac flotari + abdomene sa pun pe mine ceva masa musculara, ziceti-mi si mie un program, cum sa fac acum la inceput si cum sa evoluez happy

2 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

O iei frumos faci dimineata doua seri de 20 de flotari, 20 de abdomene, 20 de genoflexiuni, si seara la fel, primele doua saptamani apoi faci 30 si 40 si daca resusesti si mai mult dar trebuie sa te tii altfel nu faci nimic

Răspuns utilizator avertizat