| Andreiu68 a întrebat:

Am 18ani si am prieteni in alte tari ( Uk,Germania,Italia etc) si un prieten vrea sa imi trimita bani prim Westernunion. Nu stiu cum sa procedez ca sa iau banii! Am inteles ca trebuie sa ma duc acolo sa ii zic nunele si tara de unde am primit banii si sa ii dau buletinul meu si dupa aia imi dau banii. Acuma nu stiu sigur, asa mi-a zis prietenul acela care trebuie sa imi trimita banii. Spuneti-mi ce trebuie sa fac si cum sa procedez! Pot sa ma duc si la alte,, agentii" inafata de western ca sa scot banii?(gen moneygram) FUNDA

1 răspuns:
| Mariuslmc a răspuns:

Salut este adevarat ca trebuie sa spui numele tara si sa dai buletinul dar trebuie sa specifici ci supa trimisa + ca dureaza pana ajung banii vreo 2-3 zile