| AlbertMihai a întrebat:

Am 19 ani si marimea penisului meu este de 12cm, este normala aceasta marime?
Sunt virgin si n-am idee daca o femeie este satisfacuta doar de 12 cm.
As vrea sa primesc raspunsuri de la persoane care au aceeasi "problema" si au facut sex pana acum.

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
E o marime medie, doar nu o sa ai ghinionul sa ai parte numai de "galeti"
Lasa gandurile legate de marime si mergi inainte cu tupeu.
Succes!

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este dimensiunea medie in zona noastra geografica. Poti satisface cu el orice femeie, dar nu uita ca dimensiunea este foarte putin importanta.