| Dermou a întrebat:

Am 2 intrebari
1) Vreau sa ma apuc de fumat, dar mi-e rusine sa cumpar tigari din magazine. Cum cer?
2) Care este cea mai slaba marca de tigari si cat costa?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Fix acum când s-au interzis țigările în România te apuci tu? laughing În fine, încearcă pentru început Pall Mall negru...sunt cele mai slabe țigări pe care le-am fumat. Iar cât despre partea cu cerutu...nu e mare lucru, îi dai bani și ceri țigări.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nici nu esti in stare sa cumperi ceva de ce vrei sa te mai apuci de fumat?

| Fatamuntilor a răspuns:

Eu iti dau mai multe motive sa NU te apuci, indifernt de varsta!
1.Iti risti sanatatea pe termen lung
2.NU poti fuma oriunde -s-a dat o lege in acest sens
3.NU se dau tigari la minori
4.Sunt scumpe, preturile pornesc de la 10 lei
5. Oricat te-ai ascunde tot, vei fi prins!
6.Toate marcile sunt la fel de nocive

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Dați-mi un pachet de țigări (marca)".
Presupun că ai vreo 12 ani și acum ar trebui să-ți spun că e inutil să fumezi de la vârste d-astea, dar "a fi cool" e mai important.