| ruby2 a întrebat:

Am 26 de ani. Daca stie cineva cum pot sa fac! Am fumat acum cateva zile "iarba verde" si efectul trece imediat! A doua zi era prin casa si fara sa fumez nimic ma luase panica cum ai fi fumata. Deja au trecut 4 zile si nu imi trece efectu acela cum ca as fi fumata si din cauza asta m-am panicat si am inceput sa fac atacuri de panica si sa iau si pastile de calmare! Daca stie cineva cum sa fac sau ce am va rog frumos sa imi spuneti! Va multumesc

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai aerisit zdravăn incăperea?

| ruby2 explică (pentru sierra1):

Am aerisit incaperea nu stiu ce am dar am atacuri de panica de la senzatia asta aiurea!

| 1997onur a răspuns:

Lăsați rahaturile astea ca o să ajungeți pe niște drumuri care nici dracu nu vă mai scoate de acolo nu vedeți în ce haluri va duce? rahaturile astea de droguri uite ce-ți face lasă-le ca o sa ajungi rău de tot asta cu atac de panica este nimic pe lângă ce am văzut eu cum făceau uni când fumau prostile alea mai ales când nu aveau ce iarba sa fumeze erau agresivi și se băteau între ei ca proști și se legau de oamneii făceau mișto de oamenii pe străzi lasă-le ca o sa fi ca ei sau chiar mai rău nu mai încercați prostile astea ca nu-s ce trebuie în viață unui om voi chiar nu va dați seama puțin măcar ca în afară de să va distrugă viață altceva nu face fraților rahaturile alea cu așa ceva nu te joci nu-i de jucat nu-i de glumit nu ai ce învățat din droguri nu ai ce afla din droguri tot ce poți sa faci cu prostile astea este un singurul lucru atat doar unul singur și ala este să-ți distrugă viață sați distrugă familia și sate faci dușman cu prieteni într-un final pentrucă nimic bun și normal nu va aduce în viața ta rahaturile astea nimic deschide ochi și nu te mai lua după alți lăsai sa se drogheze ei cât vor ei fi deștept și cu capul pe umeri nu te lua după toți drogați.