| ßέßέ a întrebat:

Am 8 luni cu el, dar nu imi cunoaste parintii.( pentru ca nu vreau eu nu stiu din ce cauza da na:p, dar el si parintii mei vor sa se cunoasca laughing ). eu ii cunosc parintii big grin. Dupa cat timp e normal sa le faci parintilor cunostinta cu prietenul? :-s

6 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Citi ani ai? De ce nu vrei ascunzi ceva? E ff bine daca vrea sa cunoasca parintii si invers,. ASa pot fi siguri ca esti in siguranta si cu cine pleci.[nu vezi cite se intimpla azi? violuri etc etc.

| gynutza_5762 a răspuns:

De obicei la 2 luni maxim in general. acum nu stiu.

fundita>?

| 009 a răspuns:

Cand crezi u de cuviinta...adica daca crezi ca relatia voastra e stabila si aveti planuri in comun da in poti prezenta da daca va despartiti si apoi va impacati ca prigoana si bahmu nu merita

| BruneTTe a răspuns:

Depinde. In general depinde si de gandurile pe care le ai cu persoana respectiva. Daca stii ca il mai vrei numai vreo cateva luni dupa care pa... adica nu ai ganduri serioase cu el nici nu trebuie sa ii faci cunostinta. In general intalnirile astea se fac daca relatia este intr-adevar serioasa si daca are un viitor.

Sau daca parintii unuia dintre cei 2 sunt paranoici si vor sa stie NEAPARAT cu cine umbla *lumina ochilor lor*. rolling on the floor)))

Dar asta mai rar.
hee hee

| sînziana24 a răspuns:

Crezi ca exista un timp exact dupa care sa'i faci cunostinta cu ai tai? cand credeti voi ca e momentul mai ales ca ambii vor sa se cunoasca.parerea mea e ca trebuie sa gasesti o ocazie speciala si atunci sa mergi cu prietenu tau la parintii tai si cred ca se vor bucura mult...acum ramane doar sa stabiliti o zi si sa faceti pasul asta chiar de aveti 8, 9 sau 10 luni de cand sunteti impreuna. pup s. t. akiss

| margareta_1669 a răspuns:

Pai nu stiu dar si eu am 8 luni cu iubitul meu si le-am facut cunostinta au fost foarte bucurosi de el. iti propun sa ii faci cunostinta acum caci mai tirziu cred ca va fi mai rau. dar nu stiu asta e decizia ta.