| Adrian_Miroiu_1984 a întrebat:

Am achizitionat un P8liai si daca ascult muzica nu se aude in amandoua difuzoarele, este vreo problema din el sau asa trebuie sa se auda doat in un difuzor

4 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Clar este o pproblema din el, de ce ar pune doua difuzoare Doar ca sa se auda unul?
Trebuie sa mergi cu el la cineva care repara telefoane si iti va spune ce are.

| FaraNumePls a răspuns:

Habar nu am rolling on the floor

| presus a răspuns:

Si ce este ala P8liai?

| presus a răspuns:

Daca te referi la telefonul Huawei P8 Lite, are doar un difuzor, celalalt este microfonul.