| Taxy001 a întrebat:

Am si eu o problema si aceea fiind ca am reinstalat windows-ul (xp sp3) si cand ascult muzica la difuzoarele de la laptop se aude bine da cand vreau sa conectez sistemul 5.1 dintr-o data scade volumul si se aude in ecou.Am auzit niste barfe ca ar trebui sa instalez un program ceva ca sa se auda bine...ceva legat de SPDIF. Aveti ceva recomandari?

2 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Probabil nu ai placa 5.1 la laptop happy

| Taxy001 explică (pentru charleslouboutin):

Nu cred ca inainte de a instala windows-ul mea mers fara probleme sa conectez sistemul si se auzea cum trebuie.Mersi oricum!