| sceptic a întrebat:

Am aparat sony, si cand bag cardul in calculator sau in aparat imi spune "memory card locked" dar nu inteleg de ce e blogat. Ce ii pot face?

Răspuns Câştigător
| AndreeaM303 a răspuns:

Uita-te pe latura cardului de memorie si ai sa vezi ca are un fel de butonas care se trage in functie de ce vrei : sa fie blocat sau nu.Asigura-te ca e deblocat.Asa am patit si eu, am cardul de la Kinston.

2 răspunsuri:
| sceptic explică:

~l-am facut inainte sa-mi raspundeti, totusi, multumeschappy

| TropicalStorm a răspuns:

Buna happy. pai vezi ca la card. cum e la al meu. are un fel de buton pe margine. scrie lock. si unlock. poate e pe lock happy