| MeGustaaaaa a întrebat:

Am auzit ca daca mananci in fiecare dimineata cate un bob de orez slabesti...sau cam asa ceva... Ce se intampla daca mananci cate un bob de orez dimineata?

2 răspunsuri:
| AndreeaRoxana225 a răspuns:

Stiu eu, ati zic ca o prietena.stiu ca trebui sa mananci mai multe legume adica nu carne si ce ingrasa,si sa faci mai mult sport, ex:dans, atletism.sa faci ceva sportiv /ai daca vrei si alte sfaturi apeleaza la mine
FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se fac ochii oblici dupa un timp, si-ti spun astia, chinezul.