| CobraLeon a întrebat:

Am auzit eu bine ca invatamantul va intra in greva?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cred ca pe 5 octombriethinking

April
| April a răspuns:

Poate profesorii, vrei sa spui? Te asigur ca nu vor intra, fiindca sunt oameni intelepti si stiu ca ar fi o pierdere inutila de timp.Au invatat si ei o lectie pe care acum o stiu bine:in Romania de acum, din pacate nici profesorii, nici elevii nu sunt o prioritate.Sa auzim si de bine! Poate atunci cand tu vei fi mare!

| lol1232 a răspuns:

Daap si eu!

| alexamealexa a răspuns:

Da, va fi insa nu s stie cand va avea loc. Cel putin asa spune diriginta mealaughing

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Nu.eu nu am auzit...si nu credtongue

Răspuns utilizator avertizat
| elena17pb a răspuns:

Ar fi superrr(dar cand intra in greva?big grin)kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu