| inuca97 a întrebat:

Am auzit o istorie despre un muzician renumit care a vrut sa faca un experiment si a cintat o poema foarte complicata gratis in metrou, si nimeni nu s-a oprit, iar cu o saptamana inainte a cintat la oslo, unde un bilet costa 6000 de dolari mi se pare ca. Despre cine merge vorba?
Fundita

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns (pentru MasterOfDisaster):

happy
E acelasi?
Dar nu e cel la care de refera inuca, cu biletul de 6000 de dolari big grin

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru Kaℓi):

Nu cred ca mai este alt experiment tot cu violonist in metro ignorat de lume. Eu doar cazul asta l-am stiut, si inuca nu a fost sigura de pretul biletului la concertul violonistului, deci se poate sa se fi inselat cand a spus ca era 6000 de dolari, sau poate unde a citit ea era scris gresit si ea a memorat informatia gresita. happy

| inuca97 explică (pentru Kaℓi):

Da-da e Joshua Bell, eu am inteles gresit suma de banibig grin

| inuca97 explică (pentru MasterOfDisaster):

Mersi mult

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru inuca97):

Cu placere happy.