| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit o tipa spunand ca vrea sa devina eco-friendly si sa renunte definitiv la PLASTIC laughing mi se pare ceva imposibil. Ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Stai sa asculti vrajelile tuturor? Logic ca e imposibil, ma amuza intotdeauna cei care fac valuri in lighean...la apa mica doar pentru atentie.

| J0B0MAT a răspuns:

Este imposibil în condiţiile actuale.Dar ar fi bine dacă ar fi posibil.

| ywar a răspuns:

Propun sa-i dam o gaura in cap cu burghiul. Daca nici asa nu ne prindem cum gandeste, atunci inseamna ca am facut gaura degeaba. Ghinion!

| ibaal a răspuns:

Total e imposibil (cred eu) doar daca dispare plasticul asta peste noaptelaughing
ca sigur conduce o masina (mai are componente de plastic), are un tv, sigur ala nu e de fierlaughing
dar, nah, mai taie din el...stiu eu, pungi, cutii de plastic...uzuale si consumabile, de altele nu vad cum s-ar lipsi cand sunt pe toate "gardurile" laughing
daca isi ia un prezervativ, o punga/sticla de detergent...nu vad cum scapa ea de plastic, nu ambaleaza nimeni pentru ea in ambalaj eco-friendly laughing

| TheCrusader a răspuns:

O sa mearga la cumparaturi cu borcane.