| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Am avut acum 2 luni contactul sexual si nu stiu daca semnele sunt chiar semnele unei sarcini.nu mi-a intarziat menstruatia a venit normal insa am avut dureri vaginale urmate de o roseata ff stearsa.ma duceam des la toaleta... dupa o vreme mi-a trecut! acum nu mai am nimic.ar trebuie totusi sa imi fac griji? poate chiar sunt si semnele nu apar. ce sa fac! va rog help me

2 răspunsuri:
| babyliciousalexaa a răspuns:

Wow...cu siguranta ar trebui sa iti faci un test de sarcina sau chiar 2 ca sa fi sigura ...astfel de intrebari ar trebui sa le discuti cu parinti tai sau poti pur si simplu sa mergi la un cabinet medical si sa faci un consult. bafta

| rohanjurca55 a răspuns:

Mai bine mergi sa iti faci un test de sarcina este cel mai sigur