| Madalina_4668 a întrebat:

Am avut media la purtare in clasa a 9 pe primul semestru 10 iar pe al II-lea 8 in total am media 9 in clasa a 9 ...imi afecteaza viitorul?

4 răspunsuri:
| madalina19e a răspuns:

Nu... daca pe viitor o vei avea la fel, dar daca media generala a celor 4 ani va fi mai mica de 8. atnci ar fi o problema... in rest nota 9 la purtare nu e o problema.

| madalina19e a răspuns:

La Academia de politie nu poti intra daca media generala a celor 4 ani este 8... dar nu e si cazul tau!

| cristi1212 a răspuns:

Iti afecteaza viitorul doar daca vrei sa faci ceva legat de politie.academia de politie, militarahappy nu poti intra daca ai avut nota scazuta la purtare.

| Madalina_4668 explică:

Da dar daca merg in strainatate ca de exemplu in america imi afecteaza in alegerea unei facultati?