| curious01 a întrebat:

Am avut o alergie si am stat in spital ca sa ma tratez, iar de vreo 10 zile am temperatura pana la 37.5, tine cateva ori pe zi, dupa care dispare singura, ce ar putea fi?

2 răspunsuri:
| aria1996 a răspuns:

Tii regim alimentar recent mama a facut o alergie grava a ajuns la spital si a pus-o sa tina regim:sa nu manace ciocolata, sa nu bea cafea, sa nu manance prajeli, sarat sau condimentat..deci nu stiu ai grija daca nu du-te la doctor

| curious01 explică (pentru aria1996):

In proportie de 90 % mananc sanatos, n-am mancat ciocolata de un an si ceva, la fel si cu cola, zahar in ceai nu pun, prefer fructele!