| Adi_7181 a întrebat:

Am avut o prietena foarte buna cu care ma intelegeam de minune si am inceput sa o plac dar dupa ce i-am facut mai multe avansuri am inceput sa ne certam si am decis sa ramanem doar prieteni cum era cea mai buna prietena a mea ii spuneam totul si am vrut sa o testez sa vad daca pot avea incredere in ea. M-a santajat cu o chestie si m-am certat foarte tare cu ea.Acum a inceput sa-mi placa din nou de ea ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| NarcyNarcisa a răspuns:

Daca te-a santajat inseamna ca nu poti avea incredere in ea si ca nu ti-e o prietena adevarata. Daca o placi ata de mult spune-i lucrul acesta. Daca ea iti spune ca nu te palce inseamna ca te minte.Pt ca o prietenie dintre un baiat si o fata duce aproape intotdeauna la o relatie.Ai incredere in tine si fa ce crezi tu ca e mai bine.

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa-ti gasesti alta iubita, aia sa faci. Fata a fost clara, ce sa mai stai pe langa ea. Din pacate ai pierdut si un prieten de nadejde.Acum,asta e.Mergi mai departe si data viitoare cand iti mai faci o buna prietena asigura-te ca nu e genul tau pentru a nu te indragosti de eahappy

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Păi sincer dacă te-a şantajat tu îţi mai doreşti o relaţie cu ea? Vorbeşte-i sincer spune-i că o placi şi întreab-o dacă vrea să fiţi mai mult decât prieteni. Şi în funcţie de răspunsul ei vei şti ce să faci! Baftă!

| 16.laura.16 a răspuns:

Depinde cu ce te-a santajat. De multe ori avem tendinta sa dramatizam si sa exageram in ceea ce prieveste greselile celor la care tinem.
Asa ca analizeaza bine situatia s nu o eticheta pentru o greseala!