| Lambre a întrebat:

Am avut un iubit nu mi-a mers prea bine acuma imi face in ciuda cu o prietena ce sa fac incat sa regrete si sa se simta prost?

Răspuns Câştigător
| willow17 a răspuns:

Cel mai bun lucru care l-ai putea sa faci e sa-l ignori mai ales cand incearca sa iti faca ciuda cu noua prietena. Arata-i ca nu iti mai pasa de el(sau prefa-te ca nu, in cazul in care mai ai sentimente pentru el...).

1 răspuns:
| loveM a răspuns:

Ignora-l. la un moment dat o sa il doara indiferenta ta, asta daca chiar a tinut la tine...sau daca nu vrei asta atunci vorbeste si tu cu un prieten de-al lui.