| epurel a întrebat:

Am baut niste chestii de sub chiveta si acum ma simt rau crying, nu stiu ce era, era galben si avea gust de muraturi, oare sa le spun parintilor?crying

5 răspunsuri:
| SmushyPapanasulcuDulceata a răspuns:

Pfff. Nu stiu daca iti bati joc sau nu. Oricum, mai bine le-ai zice. SI NU MAI FACE ASA CEVA...

| QueenA a răspuns:

Asta e gen "am baut ipsos". Daaaamn, copiii din ziua de azi.

| denna_6865 a răspuns:

De sub chiveta?:o
de la/sub quveta vrei sa zici
si da. spune-le parintilor.si alta data sa nu mai bei orice gasesti

| Diduuuuuu a răspuns:

... orice s-ar intampla, da ORICE, SPUNE-LE PARINTIILOR

| epurel explică (pentru Diduuuuuu):

Clar, eu am intrebat asta pe 7 anul trecut, si tu imi raspunzi peste un an, sigur am supravietuit.