| TrafiKCuJelEuCoLoraT a întrebat:

Am facut o mare prostie! Am fost la scoala pentru o sceneta de teatru si repetam in baie nu stiu cum am alunecat si m-am prins de una din cele 3 chiuvete si aceasta s-a spart. Nu am ascuns asta cum ar fi facut alti si am mers drept la directoare si am zis povestea aceasta ma aplaudat ca am recunoscut din prima clipa si s-a interesat daca au alta si nu aveu si am zis ca daca este o platesc fara probleme. Nu as vrea sa le spun parintilor pentru. ca am bani dar nu trebuie platita, ci cumparata si m-am gandit sa o car pe bunica de acasa sa vada chiuveta si vada cica chiuveta apoi sa merg cu ea impreuna sa o cumparam rolling on the floor pare aiurea dar faza ii ca nu o sa am in rest nici un fel de probleme pentru. ca am recunoscut. Ar fi bine sa le spun parintilor? Si cam cat ar costa o chiveta nu chiar buna ca si calitate ca dacar ar fi fost buna si aia nu sar fi rupt asa usot pentru. ca nu am atat forta. Chiuveta cica ar fi medie si nu din inox nu stiu excat probabil marmura sau cam asa ceva. Plizz help! Scz pentru categorie!

4 răspunsuri:
| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Da ar trebui sa le spui parintilor ar fi mult mai simplu pentru tine sa rezolvi problema

| LexUTz a răspuns:

Ar fi bine sa le spui parintilor pentru ca nu ai facut nimic grav si daca incerci sa le ascunzi mai rau te complici iar in cele din urma o sa afle si nu cred ca o sa le placa pentru simplu fapt ca i-ai mintit!
P. S. N-am idee cat costa o chiuveta! laughing

| ForbiddenLove a răspuns:

Spune-le parintilorrlaughing
doamne...de la repetat pentru sceneta ajungi sa cumperi chiuvetalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai recunoscut la directoare e mai raau decat sa le spui parintilor.laughing. mai bine spune`le si ai sa scapi