| alessandra10 a întrebat:

Am buzele f subtiri...si uhhh, urasc asta! Ma gandesc serios sa-mi pun botox dupa ce fac 18 ani Voi ce parere aveti despre fetele cu buze f subtiri?

7 răspunsuri:
| OnlineZ a răspuns:

Daca ai un complex si poti sa scapi de el...Atunci scapa de el.Degeaba iti spunea toata lumea ca esti frumoasa si ca ai si alte calitati, daca tu te uiti in oglinda si te deranjeaza ceea ce vezi. Deci.

| BornToBeLoved a răspuns:

E ok daca o sa iti bagi botox, ideea e ca trrbuie schimbat la catva timp
Si asta o
Sa fie putin deranjant, in rest o sa te simti chiar bine... Sora mea
Are de 4 ani si chiar a schimbat o in binehappy

| AdrianaL30 a răspuns (pentru BornToBeLoved):

Si arata ok? adica nu e exagerat de vizibil artificial? dar ea avea buze foarte subtiri, sau medii? Sorry, dar sunt chiar interesata big grin

Răspuns utilizator avertizat
| AdrianaL30 a răspuns:

Belive me.te inteleg! laughing si eu am buzele foarte subtiri dupa parerea mea.Si chiar si eu ma gandeam la botox rolling on the floor asta e, probabil ca ai alte trasaturi frumoase pe care sa le scoti in evidentawinking scoate-le pe alea si vezi tu la ce trucuri mai apelezi la buze :* pup

| Hakuouki a răspuns (pentru AdrianaL30):

Mie mi se par sexy fetele cu buze subtiri, conteaza si celelalte trasaturi pana la urma, degeaba ai buzele botoxate cand in rest nu arati de loc bine.

| AdrianaL30 a răspuns (pentru Hakuouki):

Da,ai dreptate...asta am zis si eu... daca ai alte trasaturi frumoase le scoti pe acelea in evidenta, ca pana la urma nimeni nu-i perfectwinking