| AdrianaL30 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele\femeile cu buze subtiri?

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Se muleaza bine. Sunt ca 2 ventuze.
Amu sa fiu baiat serios. Deci e totul ok, si eu am buzele subtiri big grin e totul ok, atata timp cat stie sa vorbeasca big grin si sa se poarte, nu ma uit ce are in sutien/chiloti/buze. Ma uit la felu cum vorbeste, daca pot sa port o discutie cu ea fara sa ma faca sa plec de langa ea laughing

| SimonaSimona01 a răspuns:

Sunt dragute si simple thinking

| marinelamarin a răspuns:

Sincer.femeile cu fuze mari sunt mult mai atragatoare.dar si femeile cu buzele subtiri sunt atragatoare. frumusetea consta in ochi..nas..forma fetzei si buze bineinteles.depinde de chip. funda?