| andreea_7247 a întrebat:

Am calcat intr-un-mic carlig de metal si mi sa agatat in papucul de cauciuc a intrat da l-am simpsit si am alcat de doua ori pe el ca sa vad ce am si soar m-am intepat e ceva grav?(nu cred ca a curs sange)

Răspuns Câştigător
| albina a răspuns:

Trebuia spalat imdeiat si dezinfectat cu rivanol. Sincer, nu cred ca e grav. Daca in cateva zile nu mai ai urme nu e grav.

1 răspuns:
| ZethOfficial a răspuns:

Nu este deloc grav.
Era grav doar daca carligul era ruginit si strapungea pielea ajungand la sange.