| anonim_4396 a întrebat:

Am cam multe rani pe mana, fiindca am cazut cu bicicleta unui baiat in trandafiri(puteti sa radeti cat vrei ca e amuzant laughing ). Cu ce sa imi dau pana maine sa nu se mai vada atat de urat? fundita colorata:X

Răspuns Câştigător
| LoL a răspuns:

Chiar nu e de ras...pai da te cu galbenele si dupa ce intra bine in piele(lovituri) da cu putin fond de ten(inainte da si cu o crema hidratanta)

1 răspuns:
| Andra098 a răspuns:

Date cu putin spirt si dupa cu multa crema hidatanta si o sa fie bine un scurt timp :*