| Anonim2999 a întrebat:

Am cateva intrebari, in legatura cu menstruatia.
1 - Dupa primul contact sexual neprotejat, hormonii se schimba?
2 - De la schimbarea lor, poate sa-ti intarzie menstruatia?
3 - Secretia albicioasa ca albusul de ou e semnul ca esti la ovulatie?
4 - Dupa ovulatie peste 2 saptamani ar trebuie sa-ti vina menstruatia?
5 - Contactul sexual neprotejat poate duce la inarzierea ovulatie?
6 - Cand cantitatea de secretie albicioasa (care a tinut o zi) e mai mare si devine alba, de la transpartent, e inceputul sau sfarsitul ovulatiei?

2 răspunsuri:
| cornelmircea1980 a răspuns:

Cel mai bine consulti medicu de familie

| cornelmircea1980 a răspuns:

Este posibil sa ai si o usoara infectie urinara