| deel a întrebat:

Am citit de curand pasarea spin si mi-a placut la nebunie! ce carti de dragoste mai stisi gen pasarea spin?

Răspuns Câştigător
| Firefly a răspuns:

Ionel Teodoreanu - Lorelei
Marin Preda, "Cel mai iubit dintre pamanteni"
Pe aripile vantului - Margaret Mitchell
Invitatie la vals, Elevul Dima dintr-a saptea -Mihail Drumes

3 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Rosalind Miles-Întoarcere la Eden, Tamara McKinley-Ultimul vals al Matildei, Sub semnul blestemului, Shirley Conran-Lace, Moştenire de familie, Judith Krantz-Până când ne vom revedea, Voi cuceri Manhattanul, Elizabeth Adler-Peach, Leonie, Moştenirea, Barbara Taylor Bradford-Preţul succesului, Păstrează visul, Să fii cel mai bun, Secretul Emmei Harte, Glasul inimii, Femeile din viaţa lui, Diana Stainforth-Pasărea paradisului

| danutzsan a răspuns:

Caută cărți scrise de Alexandru Drumeș.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrisoare de Dragoste, Elevul Dima dintr-a saptea si Invitaie la Vals toate sunt de Mihail Drumes... le-am citit si ti le recomand cu caldurahappy.