| M4d4lin4 a întrebat:

Am citit muuulte intrepari pe TPU, cum ca ar veni sfarsitul lumii? Chiar credeti? Eu zic ca sfarsitul lumii nu o sa fie in 2012, este doar o superstitie, la fel, aseara la tv zicea ca o sa fie cutremur in seara asta ( laughing sa nu apuc ziua de maine daca va fi laughing ), si tot felul de alte chestii. Deci intrebarea e, credeti sau nu? happy nu dau funda!

1 răspuns:
| gepetry10 a răspuns:

Deci nu o sa fie nici un sfarsit nimica...deci daca intri pe site la NASA si cauti 2012 o sa gasesti: 2012 nu exista e doar un svon pe net si nu o sa fie nimic
deci stati linistiti si ganditiva la cum puteti sa va bucurati de viata big grin