| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti va veni sfarsitul lumii pe 21.11. 2012 sau cel putin un cutremur ceva.si daca da ce veti face?

6 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Hai sa mai fim si seriosi, chiar crezi toate aberatile? Nu tot ce zboara sa mananca, asa ca nu iti face prea multe griji in privinta asta, nu va veni sfarsitul lumi!

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Apocalipsa?
Roaga-te sa nu vina ziua sfarsitului, PAMANTUL NU E PREGATIT PENTRU JUDECATA!

| condemnedAntagonist a răspuns:

Nu va veni nimic. Sunt sigură 99, 9% de asta.
De ce?
Pentru că, oricat de inteligenţi ar fi maiaşi sau N.A.S.S.A, ei nu sunt Dumnezeu, Cel care decide ce se va întampla cu noi.În plus, sfarşitul adevărat nu va veni niciodată.

| Becanee a răspuns:

Nu prea cred in chestii din astea. Poate un mic cutremur.Dar tot nu cred.thinking

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Chiar n-ai observat ca am trecut cu bine peste 21.11. 2012?

| LolaLollita a răspuns:

Spunea un specialist in ca Romania, un cutremur sub 7 grade poate aparea oricand, insa nu ar provoca dezastre uriase. Chiar nu cred in asa ceva, orice se va intampla va fi pura coincidenta.