| DyDy7432 a întrebat:

Am coatele aspre si crapate. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ღAncaღ a răspuns:

Ei bine este reclama aia la tv cu Garnier care ajuta la mainile crapate si uscate, dar daca ai probleme si cu coatele tot Garnier poti folosi, sa stii ca chiar poti incerca, eu am incercat la genunchi si peste 3-4 zile nu mai erau aspre, dar a mai folosit si Dove, ei bine l-am folosit cand faceam baie... dar imi lasa pielea asa de fina, mai ales la genunchi erau foarte moi si sensibili in acelasi rand...; sfatul meu ar fi asta sper sa te ajute kiss!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Creme. Foloseste creme. Sunt bune cele de la farmacii pe baza de plante. Una din cele mai bune este cea de galbenele.

Abh
| Abh a răspuns:

Daca esti tanara, nu prea e normal, ai grija, s-ar putea sa ai o afectiune dermatologica gen psoriazis. Sfatul meu e sa mergi la un consult dermatologic.

| ღAncaღ a răspuns:

Am uitat sa-ti pun si de crema de galbenele o mai folosesc ajuta la lovituri, rani, vanatai de toate, este foarte buna, o gasesti la farmacii, se cheama Oana!