| ŦєтiţaŦăяăNuмє a întrebat:

Am 'colacei' in jurul solduluihee hee.[apropo is slaba si inalta]... ce pot face sa dispara ca ma deranjeaza foarte multhee hee?

Răspuns Câştigător
| Piiink a răspuns:

Buna... uite stiue eu o metoda :* Care merge si o pr de-a mea avea si a skapat de ei... La ora de sport puneti o punga sau mai bine stii folile alea de plastic transarente cu care se ocepera mancarea cand o pui in frigider raised eyebrows Infasoara locul care te deranjeaza si alearga [ vei tranpira si asa in cateav saptamana vei scapa de ei ] Funda puppy dog eyes?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa sport:
-urca trepte
-mergi pe bicicleta
-mergi la sala[este sub 100 lei noi(1 milion vechi)un abonament pe luna)]

Alimentatie:
-nu manca dupa ora 6
-mananca 3 mese pe zi
-scoala-te de la masa cand inca ti-e foame
-nu manca/bea E-uri.

Sper ca ti-am fost de ajutor.
Bafta!
:*:*