| anonim_4396 a întrebat:

Am comandat un stik de memorie de la eMAG si mi-a venit prin fan curier acasa.
Pachetul l-am deschis dupa ce a plecat cel da la fan curier (inauntru am gasit doar produsul si atat) ce pot sa mai fac sa iau garantia ca as dori sa schimb produsul?

2 răspunsuri:
| TheEyes a răspuns:

Man in primul rand parerea mea e ca ai facut o prostie.Mai bine te duci si il iei singur din magazin.Dar daca nu ai primit garantie la el incearca sa suni la ei si sa le spui ca nu ai primit garantie si ca vrei sa schimbi produsul. Daca nu, nu ai ce face.

| anonim_4396 explică (pentru TheEyes):

Garantia am primit-o in format electronic pe cont, iar de schimbat l-am schimbat astazi cu unul mai bun.