| Vandrey a întrebat:

Am crestul la orfelinat si nu mie rusine cu aceasta!
Viata de acolo se poate numi copilarie? Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Qusifor23 a răspuns:

Imi pare rau :[
nu stiu cum este acolo, dar nu cred ca a creste fara parinti este o copilarie prea roz, dar daca iti gasesti un anturaj care sa te sustina in tot ce faci si sa nu te judece cu ceva ce nu tu ai gresit... vei trece peste tot

| Vandrey explică (pentru Qusifor23):

Anturajul e unicul familist!
Singura si prima intrebare pe care vrei s-o stii este: Daca va fi si altfel, altfel mai bine?
Si adevarul e ca nimeni nu regreta ca a crescut acolo, din pricipiu, acuzindu-si parintii!
Merci! )

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca si la orfelinat poti avea o copilarie cat de cat fericita, decat pe strazi sau intr-o familie unde esti tratat ca un animal mai bine la orfelinat