| anamaria82726 a întrebat:

Am cum sa ascund o poza de pe Instagram de o persoană pe care o urmaresc si care ma urmareste?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Instagram e diferit de Facebook. Nu poți opta pentru fiecare poza în parte, încât să selectezi cine o poate vedea. Nu o poți ascunde! happy
Ai câteva opțiuni, dar nimic din ce speri:
- fie nu o postezi deloc.
- dacă ai postat-o deja, o ștergi.
- în blochezi profilul (ori îl ștergi din lista de "urmăritori) și restrictionezi accesul la profilul tău (optezi pentru cont privat) și astfel, poți să păstrezi poza.

| Mynameis93 a răspuns:

Nu.Poți doar să o arhivezi, asta însemnând că nu o mai vede nimeni.
Doar la story poți face asta.