| lovitddefulger a întrebat:

Am cunoscut o fata pe net acum 1 an.Deci ea are 17 acum, eu 21.Nu ma prea interesa sa vorbesc cu ea si din cauza asta ea a crezut ca sunt gay si asa am si lasat-o. Dupa un timp tot intra pe mine,vorbeam mult(mai mult ea) si se confesa, adica imi povestea despre viata ei si chestii de fete despre care habar nu aveam.Lunga povestea insa mai pe scurt,intr-o zi, mi-a spus ca isi lasa cainele sa o manance intre picioare inca de cand avea 13 ani,asta dupa o discutie in care testa terenul,sa-mi spuna sau nu.Mi-a spus ca face asta sa se relaxeze dupa o zi grea, insa ca stie ca e gresit.Sincer am fost socat cand am auzit.Ce e drept am mai auzit chestii de genul insa totusi nu intelegeam..cum poate face asta..De aratat arata bine,pare chiar finuta,ingrijita,atletica, inteligenta intr-un dialog si totusi..Nu m-am aratat socat pe fata,insa eram al naibii de socat, chiar speriat putin.Vroiam asa sa vad pana unde merge. Aveam asa o stare de.ei bine sunt un tip mai cu principii(dar sarit de pe fix in acelasi timp)..deci in primul rand a venit respingerea,dupa ce am mai vorbit cu ea putin,veni teama,poate de necunoscut,nu stiu,insa era si excitatea, amestecata laolalta cu teama. Aveam niste frisoane prin tot corpul pe care nu le-am mai avut.Mai ales ca mi-a aratat o data cum i-i provoaca cainele orgasm cu limba.Precizez sa spun ca ea este virgina,chiar mi-a aratat pe camera si facea glume,cum ca,ce ar fi sa cobor eu acolo jos pentru ea,adica asta pentru ca ea credea ca sunt gay. In fine, deci la 5 zile dupa ce mi-a spus nu m-am mai putut preface,aveam amandoi camerele pornite,insa scriam la tastatura ca nu era singura acasa,si cand a facut ea o gluma pe tema ca ce face ea.pur si simplu am avut o expresie pe fata si nu m-am mai putut preface(adica sa-mi pun privirea aia lipsita de interes sau de genul ca nu o judec) si atunci s-a uitat si ea la mine,dupa cateva secunde s-a speriat si si-a inchis camera, a iesit de pe net.Deci si-a dat seama si dupa doua zile cand am intrat pe ea pur si simplu a iesit,dupa care in cealalta zi am primit un mesaj in care imi spunea ca mi-am batut joc de ea,ca a avut incredere in mine,ca-s misogin,mai multe. In fine am m-ai inceput sa vorbim timid,ca tot intram eu pe ea, insa cu greu i-i smulgeam doua cuvinte din gura.Sincer am avut fantezii in saptamana respectiva cand nu vorbeam cu ea,adica ma gandeam la ea insa dupa ce.eliminam tensiunea. aparea un gol in stomac, ma simteam vinovat. Ideea e ca sunt cam confuz si peste doua saptamani posibil sa plec cu niste chestii de interes in orasul in care sta ea si deci ne-am putea vedea.Insa nu stiu daca sa m-a imprietenesc cu ea,sa fim doar prieteni,sau sa-mi dau liber fanteziilor,sa ma bucur de moment, si cam 15% ma gandesc sa incerc sa o cuceresc,adica sa o curtez sa fie prietena mea. Ceea ce ar fi greu,deoarece ea are o viata mult mai buna decat mine,cam in toate,insa nu ma deranjeaza sa am o provocare.Ea sta la casa,cainele e o catelusa rasa mijlocie, i-l tine in casa si deci stiu sigur ca are carnet de sanatate la zi(ce ridicol suna)..Deci sa trec peste partea morala si sa ma bucur de moment? Intr-un fel sincer putin imi vine sa-mi bat joc de ea, insa nu stiu. Ce credeti voi despre ceea ce face? Raspunsuri sincere nu vrajeli.Thanks.

Răspuns Câştigător
| Cosmiinna a răspuns:

Cum crezi tu, dacă îţi place să lingi după câine. dă-i bice happy

3 răspunsuri:
| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Frate, iti dau cel mai prietenesc sfat pe care ti l-ar putea da cineva: RUPE ORICE LEGATURA CU EA SI LAS-O BALTA! Doamne asta e strigator la cer si inapoi frate sorry asta e ce cred faci ce vrei asta e groaznic, dezgustator, scarbos si asta e!

| zxzx a răspuns:

Daca poti f...teo.

| CristyMinecraft a răspuns:

Baaaaaaaaa
socant dar lasa cuvintele de o parte