| Alicecooper a întrebat:

Am cunoscut un baiat acum o saptamana care e foarte dragut, el ma place [dar eu nu ] si m a intrebat intr o noapte daca vreau sa fiu cu el si eu am zis da pentru ca eram inconstienta, imi era foarte rau, credeam ca e alt baiat rolling on the floor cand am aflat de ce am facut am zis sa o las asa si sa vad cum e sa fiu cu el. El e genul de baiat care sufoaca fata pe care o place si eu nu suport asta. Si nu stiu cum sa fac sa ma despart de el fara sa sufere si fara sa regret de ce am facut.straight face daca aveti o idee buna dau funda:*

Răspuns Câştigător
| pusik a răspuns:

Pai,incearca sa il faci pe el sa se desparta de tine fa-i viata asa de rea incat nici in preajma ta nu vrea sa fie.Incearca daca nu simti nimic pentru el.

1 răspuns:
| Nordic a răspuns:

Cum se face ca "e foarte dragut" dar tu nu-l placi?