| anonim_4396 a întrebat:

Am cunoscut un baiat nu de foarte mult timp...Totul a inceput printr-un schimb de liste... e o poveste f. lunga as avea f. mult de povestit dar prefer sa va supun mai pe scurt happy. Ne intelegem f. bine si el e pe punctul de a ma intreba "vrei sa fii cu mine" iar eu parca il iubesc dar totusi nu stiu parca nu prea as vrea sad. Nu stiu ce sa fac... dati-mi si mie un sfat va rog! :*

5 răspunsuri:
| alexa a răspuns:

Trebuie sa decizi singura daca vrei sau nu sa fii cu el
ia o pauza din a vorbi cu el, stai si gandeste. te daca ai sentimente pentru acel baiat, sau daca nu...nu ar trebui nici sa. i dai sperante pentru ca el poate chiar isi doreste o relatie cu tine si. l vei face sa sufere
dupa ce vei lua o decizie vorbeste cu el deschis si spune. i adevarul daca vrei sau nu o relatie
tu vad ca nu esti hotarata si nu e cazul sa iei o decizie pripita
multa bafta

| amberjuly a răspuns:

Ne ceri sa ne gandim noi la ce vrei tu happy. Nu stiu daca ai cum sa-l iubesc inainte de a fi impreuna. Fa cum simti. Daca ii zici nu si totusi tii la el probabil o sa-ti para rau dupa, in cazul asta mai bine ar fi sa accepti si sa vezi cum decurge relatia. N-ai nimic de pierdut (sau poate ai, n-am de unde sa stiu). Iar daca nu vrei spune-i nu si asta va fi decizia corectawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pot sa-ti dau un sfat la niste trairi personale si intime. urmaza-ti setea. ti-e foame mananci. tie somn, te culci. iubesti? iubeste.nu? nu si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In momentul ala iti sugerez sa te impiedici

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Accepta daca crezi ca il iubesti si crezi ca te iubeste