| Mihaela29miha a întrebat:

Am de facut o revista semestriala si nu am nici o idee ce titlu sa pun. Eu fac revista cu o prietena buna pe ea o cheama Bianca si pe mine Nicoleta, daca s-ar putea face o combinatie intre numele astea 2 sau alte titluri.

4 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Bian(ca Ni)coleta = Biancoleta

| Sarcasticu a răspuns:

BioNic sau NicoBia.dar dacă ai fi dat mai multe detalii despre ce subiecte cuprinde revista... poate că te-aș fi ajutat cu mai multe titluri. happy

| Mihaela29miha explică (pentru Sarcasticu):

Revista a fost la alegere adica: creatii proprii, despre carti, poeti, s.a.

| Robert030 a răspuns:

Eu va propun sa puneti un nume unic revistei, nu o combinatie intre numele voastre. Numele le puneti sub titlu