| Pitic a întrebat:

Am emotii saptamana asta dau de permis sala
nu stiu cum sa imi stapanesc emotiile am fluturasi in stomac numai cand ma gandesc, imi este si frica, nu as vrea sa ii dezamagesc pe cei care au incredere in mine si ma susint,
nu stiu ce sa fac mai intai imi sunt neclare anumite lucuri incer sa invat cat pot de mult dar tot am emotii sper sa il iau

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca dezamagesti pe nimeni daca nu iei permisul din prima. testul scris e ca orice test pe care l ai dat in viata ta