| stanes1877 a întrebat:

Am facut astazi contestatie la biologie nota mea fiind 6.40 dar mie imi trebuie nota 8 ca sa promovez.Ce pareri aveti mi se poate da aceasta nota dupa contestatie adica stiti cazuri din astea? Tind sa mentionez ca mi-am facut si eu calculele si imi iese undeva in jur de 7.90

3 răspunsuri:
| PoUfOuLeTe a răspuns:

Buna! Da, ti se poate da aceasta nota daca lucrarea ta este de 8 sau poate de mai mult!

| ElenaSA a răspuns:

Nu inteleg cum iti trebuie 8 sa promovezi, daca iti iese in jur de 7, 90 si ai si nota 6, 40 esti promovat.

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Da desi sunt multe persoane care depun contestatii si iau o nota mai mica, sunt si destule cazuri care obtin note mai mari
Succes la corectat!