| HappyCandy a întrebat:

Am fffffffffffffffffffffff multa nevoie de ajutor si va rog macar sa lasati ceva comentarii.Cu vreo luna in urma una din fostele dar adevaratele prietene i-a zis tatalui meu ca eu merg mereu la o fata acasa dupa lectii dar eu de fapt mergeam la biblioteca. A doua zi fata aceia (Vera) i--a zis tatalui ca prietena mea ( la care eu mergeam acasa dupa spusele ei ) se foloseste de mine ca e rea etc. Eu i-am zis prietenei si ea a inceput sa faca mareee scandal, mai ales ca mama ei a sunat-o pe vera si i-a zis ca o s-o dea la politie si mama ei ( ea creste doar cu mama ) o sa stia in inchisoare iar fata va fi dusa la internat etc dar erau niste lucruri ffffff suparatoare. Acum ata aceia (vera ) e foarte tare suparata pe mine dar ea e o prietena credinciosa. Voi cum ati proceda in locul ei si ce pot sa-i fac sa ma ierte? Fundaa

1 răspuns:
| Jessica a răspuns:

Buna.
Vorbeste cu parintii tai. Spune-le ca prietena ta i-a mintit etc. Nu au cum sa nu te creada, iar dupa o sa rezolve ei situatia.